Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Przekazanie nut, książek muzycznych oraz skrzypiec dla naszej szkoły

W dniu 11 maja 2022 roku naszą szkołę  odwiedził Pan Jan Butowski – starogardzianin, obecnie mieszkający w Sopocie, brat śp. Wacława Butowskiego (długoletniego muzyka Filharmonii Bałtyckiej,  jednego z ostatnich żołnierzy gen. Maczka), aby przekazać na rzecz naszej szkoły skrzypce koncertowe wspomnianego Pana Wacława oraz szereg pozycji książkowych oraz nut muzycznych.
Bardzo  serdecznie dziękujemy w imieniu dyrekcji jak i całej społeczności szkolnej, za przekazanie powyższych pozycji książkowych oraz skrzypiec. Cieszymy się z przekazania instrumentu, który będzie służył naszym uczniom w podnoszeniu kunsztu muzycznego jak i z otrzymanych pozycji książkowych przekazanych do szkolnej biblioteki, do użytku przez naszych uczniów i pedagogów.

od lewej: p.Jan Butowski – darczyńca; Tadeusz Negowski - dyrektor PSM I st. w Starogardzie Gdańskim;  Ryszard Szwoch – polonista, historyk.

(na zdjęciu od lewej: p.Jan Butowski – darczyńca; Tadeusz Negowski - dyrektor PSM I st. w Starogardzie Gdańskim;  Ryszard Szwoch – polonista, historyk).

 

Banery/Logo