Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dwie kobiety, jedna z kobiet stoi nad drugą i pokazuje jej coś w telefonie, telefon leży na zeszycie oraz ławce

Konsultacje dla uczniów od 1.06.2020 - Koronawirus

Szanowni Rodzice uczniów PSM I st. w Starogardzie Gd. Przygotowujemy szkołę do ponownego otwarcia i przyjęcia uczniów na konsultacje.

Pierwszym etapem przygotowawczym jest otrzymanie od rodziców niezbędnych Oświadczeń (załącznik nr 2) z informacją, czy wyrażają Państwo zgodę na udział ucznia w konsultacjach organizowanych przez szkołę.


Bardzo proszę przed podjęciem ostatecznej decyzji o zapoznanie się z Procedurami bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19 obowiązującymi w PSM I st. w Starogardzie Gd. (załącznik nr 1) oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W przypadku chęci skorzystania z konsultacji dla uczniów przygotowujących się do egzaminów do szkół muzycznych II stopnia oraz uczniów, którzy wyrażają chęć poprawy ocen proponowanych z poszczególnych przedmiotów, proszę o wypełnienie i podpisanie załącznika nr 2.
Wypełnione i podpisane dokumenty należy zeskanować lub sfotografować, po czym przesłać na adres e-mail od poniedziałku 01 czerwca 2020 w godzinach pracy sekretariatu szkoły (09.00-14.00) lub wrzucić do szkolnej skrzynki pocztowej, która znajduje się przy furtce.

Decyzja rodziców o skorzystaniu z konsultacji przez ucznia, w okresie pandemii musi zostać podjęta odpowiedzialnie z pełną świadomością ryzyka, zagrożeń oraz obowiązków bezwzględnie ciążących na Państwu jako rodzicach oraz na pracownikach szkoły.
Wprowadzane zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ograniczenia i restrykcje sanitarne, mogą zmniejszyć ryzyko związane z przebywaniem uczniów w okresie pandemii w szkole, ale całkowicie go nie wyeliminowują.

My pracownicy szkoły zrobimy wszystko, aby tych wytycznych przestrzegać.

Proszę jednak pamiętać, że od rzetelnych informacji oraz otwartej współpracy zależy zdrowie i życie wszystkich uczniów, wasze i pracowników naszej szkoły muzycznej.

Potrzeba dużej odpowiedzialności i dyscypliny nas wszystkich przy organizacji tego trudnego przedsięwzięcia.
Zebrane od Państwa informacje są nam niezbędne do opracowania nowej organizacji pracy szkoły z zastosowaniem szczególnego reżimu sanitarnego.
W załącznikach przedstawiam Państwu procedury obowiązujące w naszej placówce od dnia 01 czerwca 2020 roku.

Z poważaniem
Tadeusz Negowski
Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I st.
im. W. Lutosławskiego w Starogardzie Gd.

Banery/Logo