Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Nauczanie zdalne

Drodzy uczniowie i rodzice!

Ponownie wdrażamy platformę zdalnej komunikacji Microsoft Teams. Każdy uczeń otrzyma indywidualny login (e-mail z końcówką @psmstarogard.onmicrosoft.com) oraz jednorazowe hasło (wymagane będzie ustanowienie nowego indywidualnego hasła).

Loginy i hasła przesyłane będą na adres e-mail z którego przesyłane były karty prac do nauczycieli teoretyków oraz podane na podaniu do szkoły.

Microsoft Teams pozwala na tworzenie wirtualnych klas, prowadzenia rozmów na czacie, prowadzenie rozmów i konferencji wideo, wymianę plików i dokumentów.

Uczeń po zalogowaniu klikając na ikonkę „ZESPOŁY”  wyświetli klasy do których został przypisany.

Przykładowo “ kl. II/4”, “ chór”.

Zalecamy każdemu zalogowanemu uczniowi przywitanie się w swoich grupach z kolegami i nauczycielem wpisując “Dzień dobry! :-)”

W zakładce „PLIKI” znajdującej się w każdej klasie znajdziecie karty pracy, które znajdowały się dotychczas na szkolnej stronie internetowej.

W razie problemów z logowanie lub brakiem wiadomości e-mail z danymi logowania prosimy o kontakt na e-mail szkoły muzycznej.

Przedstawiamy kilka możliwości korzystania z Microsoft Teams:

W przeglądarce internetowej (zalecamy Mozilla Firefox) na stronie Microsoft Teams
W aplikacji na komputery PC do pobrania na oficjalnej stronie Microsoft.
W aplikacji dla telefonów i tabletów z systemem Android: Aplikacja do ściągnięcia z oficjalnego sklepu Google Play.
W aplikacji dla urządzeń z systemem iOS: Aplikacja do ściągnięcia z oficjalnego sklepu Apple.

DODATKOWO DO DYSPOZYCJI KAŻDEGO UŻYTKOWNIKA SĄ RÓWNIEŻ PROGRAMY MICROSOFT

(Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Form, Sway)

Aby skorzystać z tych programów, po zalogowaniu do „Teams” należy rozwinąć panel z aplikacjami lub zalogować się bezpośrednio za pomocą tego samego loginu i hasła na podanej poniżej stronie (z której także można przejść do Microsoft Teams): Strona do logowania na Microsoft Teams.

Banery/Logo